logo_razdel

ProLine (побутова вентиляція)


Побутові вентилятори
Побутові вентилятори Dospel універсальні. Вони використовуються для вентиляції у ванних кімнатах, туалетах, кухнях, бюро, житлових будинках і квартирах. Доступні чотири типорозміри вентиляторів: 100, 120, 150 і 200 мм. Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісного АБС-а з добавкою антистатика для захисту від пилу. Більшість моделей виробляються з класом ізоляції IP Х4.
 
Канальні вентилятори
Даний тип вентиляторів призначений для транспортування і збільшення швидкості руху повітря усередині вентиляційних каналів. Вмонтовуються в будь-якому положенні: як вертикально, так і горизонтально, кріпляться безпосередньо у воздуховоде. Канальні вентилятори міцні і довговічні. Широкий вибір канальних вентиляторів в осьового і відцентрового виконання, дозволить підібрати необхідний, виходячи із запитів клієнта і поставлених завдань.
 
Розподільники повітря
Dospel пропонує великий асортимент розподільників повітря і вентиляційних аксесуарів для створення ефективної системи повітрообміну в приміщеннях і декоративного оформлення закінчень повітропроводів. Настінні і стельові розподільники повітря застосовуються для припливної і витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітропроводів, а також для створення напрямку руху повітря в приміщенні.
 
Дефлектори вентиляційні
Дефлектори встановлюються на виході вентиляційної шахти (зазвичай на даху будинку). Застосовуються для збільшення потужності і здатності вентиляційної системи або димової шахти шляхом збільшення тяги. Протидіють створенню зворотної тяги і захищають від попадання атмосферних опадів всередину будівлі. Виробляються з оцинкованого залізного листа або залізного листа з хром-нікелевим кислотостійким покриттям (CH-N).
 
Елементи вентиляційної системи
Елементи вентиляційної системи - це комплексне рішення в області вентиляції. До складу системи входять: плоскі і круглі канали, а також аксесуари різних видів : коліна, з'єднувачі, трійники і інші. Система використовується для ефективного обміну повітря. Застосовується в житлових будинках і офісах. Частини системи легкі для монтажу, з невеликою вагою. Канали і інші частини системи не горять.
 
Повітропроводи
Повітропроводи, це еластичні частини вентиляційного устаткування. Повітропроводи застосовуються для транспорту повітря як у вентиляції так і в кондиціонуванні. Завдяки своїй формі, повітропроводи глушать шум, що існує у вентиляційному устаткуванню. Повітропроводи характеризуються високою еластичністю і міцністю тому можна багаторазово міняти їх форму і локалізацію.
 
Вентиляційні аксесуари
Вентиляційні аксесуари, застосовуються для монтажу частин вентиляційної системи. Продукти виробляються з різних матеріалів і в різних розмірах, так щоб задовольнити індивідуальні потреби клієнтів. У асортимент аксесуарів входить широка гама елементів ущільнюючі стрічки, регулятори оборотів, сталеві хомути.