Авторизація
Порівняти

  Камінний вентилятор

  При словах «камінний вентилятор», у нас відразу в голові виникає образ запорошеного каміна,  затишне крісло...

  Так при чому ж тут вентилятор? Де він в цьому приємному списку? Спробуємо розібратися.

  Поширена помилка думати, що, камінні, або, по - іншому пічні вентилятори, служать для посилення горіння, тяги, підвищення температури. До  горіння і тяги вони взагалі відношення не мають, а температуру вони якраз знижують. Так - так, саме так. Але цей момент треба прояснити докладніше. Кожен з нас, хоча б раз у житті, розводив багаття. Підійдеш близько - спека, трохи відступиш - самий раз, ще трохи - вже й прохолодно. А чи можна розподілити тепло рівномірно? Біля вогнища це, на жаль, не вийде, а біля каміна дуже навіть можна. Так для чого ж служить камінний вентилятор?

  Для рівномірного розподілу теплого повітря, який утворюється біля каміна або печі по всьому будинку. Звідки забирається тепло? - Біля корпусу каміна, на так званій «тепловій сорочці» - зовнішній оболонці камери горіння. Відбір проводиться повітроводами, з\'єднаними з вентилятором. Після нього по системі повітропроводів тепло розподіляється по приміщенню. Повітропроводи ми детально розглянули в колишніх статтях, але на одному моменті зупинюся. Чи повинні вони бути утепленими? Бажано, але не обов\'язково - так як система вийде замкнутою, і віддавати тепло з поверхні вони все одно будуть всередині приміщення.

  Ще однією цікавою особливістю вентилятора є те, що встановлювати біля самого каміна його не треба. Він може знаходиться в технічному приміщенні, горищі, сусідній кімнаті, і т.д., тому питання про  шумність не стоїть взагалі.

  Чим відрізняються між собою моделі з і без байпаса, і що таке, власне кажучи, цей «байпас»? Байпас - (англ. bypass - обхід) - обвідний трубо/повітропровід, що застосовується для транспортування різних середовищ (рідини, повітря) паралельно насоса / вентилятора. В нашому випадку, використовуючи вентилятор з байпасом ми можемо, подавати тепле повітря повз нього. Це може бути корисно в разі перебоїв з електрикою. Тоді тепле повітря буде природним шляхом підніматися вгору, по повітропроводах, а більш холодне опускатися вниз. Добре збалансувати систему таким чином не вийде, але певний ефект збережеться.

  У модельному ряді камінних вентиляторів фірми Dospel є моделі під будь-які Ваші потреби.

  Ми завжди раді спілкуванню з клієнтами і з задоволенням допоможемо з підбором техніки потрібної саме Вам.

  З повагою, ТОВ Фірма " Дукат "
  Ігор Чванкін

  Захищено авторським правом, дозволяється публікація повністю або частково тільки з посиланням на першоджерело

   

  ×
  Дізнатися ціну
  Ваше ім'я:*
  Телефон:
  E-mail: *
  ×
  Логін
  ×
  ×
  Повідомити, коли з'явиться
  Ваше ім'я: *
  E-mail: *
  ×
  Замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!
  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

  Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

  ×
  ×