Авторизація
Порівняти

  Вступна

  Написати цикл статей мене попросила колега по роботі, причому вимоги озвучила досить специфічно: «... ну, як для блондинок!». Так що шановні блондинки і не менш шановні брюнетки, дорогі шатенки і чарівні руденькі, стаття для Вас! А то, прямо сльози навертаються, коли уявляю собі домогосподарку, якій типовий «технар» пояснює що і як він би хотів (а от чи потрібно?) робити словами серед яких вухо розрізняє тільки вигуки, а на слова «анемостат», «рекуператор», «рециркуляція», «дефлектор» може варто образитися? Пам'ятаю, коли я запитав милу господарку затишної кафешки, де будемо розміщувати дифузори, вона ображено глянула на мене, і сказала: «Які дифузори? Адже у нас не перукарня!»

  А якщо серйозно, стаття, в першу чергу, для кінцевого споживача. Вона допоможе йому розібратися у великій кількості кліматичної техніки, зрозуміти, що потрібно конкретно йому, що, як і навіщо працює. Сподіваюся, вона також буде корисна, продавцям даної техніки і допоможе їм максимально якісно обслужити клієнта, тобто запропонувати найкраще рішення для кожної конкретної ситуації.

  У статтях ми будемо йти від простого до складного, і на прикладі використання техніки Dospel ми разом навчимося, як змінити клімат у ванній, квартирі, будинку, створити затишок і обігріти будинок каміном. Ми дізнаємося, як створити правильний клімат в ресторані, магазині, офісі. Ми на конкретних прикладах і за допомогою простих розрахунків розповімо і пояснимо, чому ми себе відчуваємо комфортно і затишно в одному закладі і щось постійно турбує і не дає спокою в іншому. Ми пояснимо, як за допомогою нашої техніки, домогтися ідеального мікроклімату в конкретно взятому приміщенні. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання, допоможемо з розрахунками і підбором техніки та комплектуючих.

  І останнє. Дані статті носять інформативний характер. Конкретне обладнання підбирається для конкретного об'єкта, і робити це повинен фахівець. Тому головна наша мета, допомогти розібратися, чого ж Ви власне хочете досягти і як це зробити в принципі, за допомогою нашої техніки.

  З повагою, ТОВ "фірма" Дукат "
  Ігор Чванкін

   

  Захищено авторським правом, дозволяється публікація повністю або частково з тільки з посиланням на першоджерело

  ×
  Дізнатися ціну
  Ваше ім'я:*
  Телефон:
  E-mail: *
  ×
  Логін
  ×
  ×
  Повідомити, коли з'явиться
  Ваше ім'я: *
  E-mail: *
  ×
  Замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!
  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

  Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

  ×
  ×