Авторизація
Порівняти

  Контрафактна продукція

  Завжди приємно, коли продукція, яку ми маємо честь представляти в Україну, подобається споживачеві. ТОВ "фірма "Дукат" багато років є ексклюзивним офіційним представником компанії Dospel на території Україні. Успішні продажі і вдячні відгуки - ось головна нагорода для виробника та імпортера. Але як завжди, в цьому є і зворотна сторона. Хтось з економістів говорив, що головна ознака успіху продукції - це коли її починають підробляти. Ось до такого успіху прийшли і ми.

  Не будемо детально зупинятися на питаннях «Що? Де? Коли? "- Це справа правоохоронних органів дати оцінку діям людей, які в конкурентній боротьбі нічого кращого обману і фальсифікації запропонувати не в змозі. Просто хочемо пояснити, як відрізнити оригінальний продукт від підробки. На жаль, у наш час прекрасної поліграфії, наявність етикетки DOSPEL ні про що не говорить. Якщо Ви зараз читаєте ці рядки, то, як мінімум, Інтернет і бажання розібратися в оригінальності продукту у Вас є.

  Підробки можна умовно розділити на два типи:

  • власне продукція незрозумілого походження, на яку нанесли наші логотипи
  • продукція компанії DOSPEL, яка потрапила в країну нез'ясованим чином

  Почнемо з другого типу. Що, здавалося б, поганого може бути в оригінальному продукті? Та нічого, за умови правильного застосування. Я вже писав статтю про переваги і відмінності ТМ DOSPEL. Продукція поставляється в десятки країн світу. І, зрозуміло, що для України, для Центральної Африки і для Скандинавії умови та вимоги відмінні. Причому, не рідко, вони визначені законодавчо. І те, що добре для Африки, не завжди підходить для нас. Що ж робити? Та дуже, просто. Ми сертифікуємо всю продукцію, яку імпортуємо. Не полінуйтесь переглянути тут сертифікати якості. Чи є в списку продукції саме те, що Ви придбали? Також, можете звіритися з каталогом товарів.

  Тепер, що стосується підробок. Нагадаю, сайт офіційного дилера DOSPEL в Україні: http://www.dospel.com.ua/

  Сайт виробника - є і російською мовою: http://www.dospel-comfort.com/

  Завжди звіряйте куплену продукцію з тією, що представлена на сайтах. Ми даємо гарантію на всю продукцію, тому, перевірте заповнення гарантійного листа, товару зображеного в інструкції з тим, що Ви бачите фактично. Не соромтеся задавати питання - впевнений, люди, яким нема чого приховувати, із задоволенням на них дадуть відповідь. Крім того, Ви завжди можете звернутися безпосередньо до нас - координати можете подивитися на нашому сайті.

  Бажаю Вам ніколи не зіткнутися з підробкою, а наша продукція буде радувати Вас довгі роки.

  Не помиляйтеся з вибором! Удачі!

  З повагою, ТОВ Фірма "Дукат "
  Ігор Чванкін

   

  Захищено авторським правом, дозволяється публікація повністю або частково з тільки з посиланням на сайт.

  ×
  Дізнатися ціну
  Ваше ім'я:*
  Телефон:
  E-mail: *
  ×
  Логін
  ×
  ×
  Повідомити, коли з'явиться
  Ваше ім'я: *
  E-mail: *
  ×
  Замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!
  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

  Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

  ×
  ×