Авторизація
Порівняти

  Поговоримо про повітроводи

  Вірніше про один з типів повітроводів - еластичних, ще їх називають модним німецьким словом флекс. Буквальний переклад цього слова є велика таємниця, Гугл вперто мовчить, як я його не катував.

  Повітровід тільки одна, але досить важлива частина загальної вентиляційної системи і застосовується для транспортування повітря, як в процесі вентиляції, так і при кондиціонуванні. Основна проблема при виробництві полягає в тому, що повітровід повинен бути максимально еластичним, але, в той же час, дуже чітко витримувати внутрішню геометрію. Це протиріччя виникає через те, що прокладати їх часто доводиться по важкодоступних місцях, наприклад, над підвісною стелею. У теж час, на нього діє повітря під тиском зсередини, якщо повітровід припливний, тобто служить для подачі повітря в приміщення. Якщо ж повітровід витяжний, всередині його створюється зона низького тиску, і на зовнішні стінки тисне атмосферне повітря.

  У повітропроводах які виробляємо ми, це завдання вирішується таким чином. Вони виготовляються з металізованого поліестера накрученого в декілька шарів, що армується сталевим дротом діаметром приблизно 1мм. Товщина стінки повітроводу виготовленого таким чином не перевищує 100 мкм. Повітропроводи розраховані для використання при температурі від - 30 до +100 С  і при робочому тиску до 2500 Па та швидкості потоку повітря до 32 м / с. При цьому всьому, умова еластичності дотримано. Це найпростіший з даної серії, на нашому сайті він представлений під маркою Fleks і доступний у розмірах від 100 мм. до 315 мм.

  Дуже часто на практиці, такий повітровід потрібно ізолювати - якщо, наприклад, є потреба мінімізувати тепловтрати при транспортуванні повітря. Або, якщо є блок охолодження, і повітря охолоджене, через різницю температур на зовнішній стінці повітроводу неминуче виникне конденсат. Тому, ВАЖЛИВО! При такій конфігурації, димарі повинні бути виключно утепленими. Утеплені повітроводи Termofleks виготовляються за таким же принципом що і звичайні, але складаються з двох шарів, між якими прокладено утеплювач (мінеральна вата) 25-30мм. завтовшки. Дані повітроводи доступні в розмірах від 100 мм. до 250 мм.

  Іноді під час монтажу устаткування, виникає необхідність використовувати додаткову звукоізоляцію. Це може бути зумовлено як особливостями приміщення - коли показники по гучності є основними, так і невірним початковим розрахунком шумових(буває і так!) Для цього застосовуються повітроводи  Akustifleks. Вони доступні в розмірах від 100 мм. до 250 мм. Ззовні вони дуже схожі на утеплені, але внутрішня стінка має специфічну перфорацію. Слід пам'ятати, що статичний тиск вони знижують більше ніж звичайні і це треба врахувати в розрахунках.

  Не помиляйтеся і удачі у виборі!

  З повагою, ТОВ Фірма" Дукат "
  Ігор Чванкін

   

  Захищено авторським правом, дозволяється публікація повністю або частково з тільки з посиланням на першоджерело
   

  ×
  Дізнатися ціну
  Ваше ім'я:*
  Телефон:
  E-mail: *
  ×
  Логін
  ×
  ×
  Повідомити, коли з'явиться
  Ваше ім'я: *
  E-mail: *
  ×
  Замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!
  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

  Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

  ×
  ×