Авторизація
Порівняти

  Порівняння

  «... Не всі йогурти однаково корисні ...»

  Дуже непросте завдання стоїть переді мною при написанні цієї статті. Завжди досить складно критикувати / хвалити якусь техніку абстраговано, бо наступна фраза майже завжди повинна звучати: «порівнянно з **********». А просторікувати про «сферичного коня у вакуумі» інженера негідно, бо завжди можна довести що тролейбус краще «Мерседеса», тому що довше, до того ж, менше бензину споживає. І спробуйте спростувати, якщо показник «кращості», в даному випадку, довжина і економічність по бензину. Практик, при спілкуванні з клієнтом, з однаковою частотою вимовляє фрази: «не купуйте цю дурню» і «навіщо платити більше». Оскільки особиста справа замовника платити йому більше чи ні, спробуємо розібратися з ситуацією, коли менше платити не варта.

  «Якість продукту» річ досить суб`єктивна, тому давайте умовно вважати будь-який сертифікований в нашій країні продукт, характеристики якого відповідають заявленим на упаковці, якісним. Але тільки от з продуктом цим, іноді трапляються дивні речі. Пластикові деталі жовтіють і темніють після року експлуатації, металева фурнітура іржавіє від вигляду дощу за вікном, всі рухомі з'єднання перестають бути такими, вентилятори по звуку роботи нагадують літак. І ми знову починаємо «вдосконалювати» нещодавно зроблений ремонт, використовуючи додаткові гроші, час і нерви.

  Тобто, давайте розглянемо окремо три речі: конструкція виробу, матеріали, з якого вона виготовлена, і хто і на підставі чого приймає рішення про відповідність заданим параметрам і необхідній якості.

  Стандартизація

  Почнемо з останнього. Продукція Dospel відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001:2008. Звучить красиво, але нічого не зрозуміло. Міжнародна організація по стандартизації, ІСО (International Organization for Standardization, ISO) - міжнародна організація, що займається випуском стандартів. На сьогоднішній день до складу ІСО входить 163 країни. По факту це означає, що наша продукція за якістю відповідає вимогам 163 країн у світі, це враховуючи, що країн всього 193 .... Особисто мені здається, що думкою деяких країн Африки за більшістю технічних питань можна знехтувати, але вирішувати кожному індивідуально.

  Конструкція виробу

  Здавалося б, що може бути складного в анемостаті, вентиляторі, повітропроводі? Так тут і головна заковика. Вся техніка, деталі, вузли і механізми проходять численні температурні, аеродинамічні, тести на витривалість, статичні, електричні та багато інших випробувань. А це вимагає відповідної кваліфікації персоналу, наявність дослідних майданчиків, наукової і технічної бази, нарешті, засобів і часу. Можна щиро розчулитися самородним талантам з «Гарновент» або прозорливості дядечка Ляо з «Суньніс Ввент», але, будемо щирими, в кращому випадку, це буде не зовсім вдала копія. З усіма супутніми наслідками. І вже відверто дратує словоблуддя на інструкціях, як, наприклад, «рівень шуму не більше 50 Дб». При тому, що це і є гранично допустиме значення, за законодавством України, сором'язливо замовчується. Або графік співвідношення продуктивності до опору, де чорним по сірому намальовано, що працювати він буде тільки в ідеальних умовах. Але хто читає інструкції? З рівнем шуму трапляються ще цікавіші речі. Виробник пускається берега, щоб хоч якимось дивом вкластися в цей, досить слизький параметр, наприклад, завмер звуку проводиться з 3 метри (треба - на відстані реального видалення від джерела шуму), а також випадково «забувається», що показник шуму для світлої та темної пори доби різний. DOSPEL Sp. z o.o. є одним з найбільших і найвідоміших конструкторів і виробників вентиляційного устаткування, систем вентиляції та кондиціювання, який «не грається» і не фальсифікує свої показники і виміри.

  Матеріали

  АБС-пластик, він же акрилонитрилбутадиенстирол - ударостійка технічна термопластична смола. В даний час в світі існує 48 виробників АБС-пластику. Одним з недоліків АБС-пластиків є низька атмосферостійкість. УФ-випромінювання викликає втрату блиску, пожовтіння матеріалу і призводить до зниження його експлуатаційних характеристик. Атмосферостійкість виробів з АБС підвищується шляхом фарбування або нанесення захисного покриття. Але далеко не всі це роблять. Бо недешево, а на прилавку за зовнішнім виглядом не відрізняються.

  Корпуси виготовляються з високотехнологічного поліаміду PA 6.6 зі скловолокном - це найбільш твердий і найбільш жорсткий тип з усіх екструзійних матеріалів. Його основними властивостями є висока стійкість до паливних матеріалів, масел, жирів, більшості органічних розчинників і лугів. Це дозволяє максимально продовжити термін експлуатації і захищає від механічних пошкоджень і корозії. Відрізняється від аналогів по процентному наповненню скловолокном (+30%), так як саме воно створює жорсткість і ударну в'язкість.

  Трохи зрозуміліше з підшипниками. Не заглиблюючись в технічні подробиці і будову підшипників, скажу, що один з головних показників його служби, це ресурс. Ресурсу підшипника визначається: числом оборотів або числом робочих годин при заданих оборотах, які підшипник витримує до появи перших ознак втоми металу (викришування, розтріскування) на одному з кілець або на тілах кочення. Зрозуміло, що якісний підшипник не може бути дешевим. І ресурс однотипного вентилятора з різними підшипниками, також буде різний.

  Сталеві деталі покриваються порошковою фарбою з попередньою глибокою грунтовкою, що дозволяє максимально продовжити термін експлуатації і захищає від механічних пошкоджень і корозії. Всі елементи кріплення - корозійно-стійкий матеріал.

  Компанія DOSPEL поважає своїх клієнтів і дорожить своєю репутацією. Ми не шукаємо дешевих популістських рішень. Матеріали, з яких ми виготовляємо нашу продукцію, відповідають найвищим стандартам, і задовольнять найвибагливішого користувача.

  Підіб'ємо підсумки. Я не ставив перед собою завдання спаплюжити або обмовити кого-небудь. Шановний читачу, як видно, на реальних прикладах я пояснив що будь якісний виріб цілісний за своєю суттю, і часто набагато складніший, ніж здається. Прагнення до швидких і нечесним варіантів наживи будуть робитися за рахунок невибагливого користувача, який не спромігся розібратися в цих тонкощах і особливостях. Тут, як ніде, «... диявол ховається у дрібницях ...» Добре, у нас є вибір і такі достойні уваги виробники, як компанія DOSPEL Sp. z o.o. , Яка експортує продукцію в більш ніж в 50 країн світу протягом більше 30 років!

  Удачі у виборі!

  З повагою, ТОВ "фірма" Дукат "
  Ігор Чванкін

  Захищено авторським правом, дозволяється публікація повністю або частково з тільки з посиланням на першоджерело

  ×
  Дізнатися ціну
  Ваше ім'я:*
  Телефон:
  E-mail: *
  ×
  Логін
  ×
  ×
  Повідомити, коли з'явиться
  Ваше ім'я: *
  E-mail: *
  ×
  Замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!
  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

  Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

  ×
  ×